Ota yhteyttä

VRT

Headquarters

Business ID: 2343968-1
Ruokkeentie 17, 40660 Jyväskylä, Finland

Keskustelemme kanssanne mielellämme ja kerromme lisää tarkastuskonseptistamme.

  • Yhteydenottolomakkeelle pääset tästä.

Yhteyshenkilöt

CEO

Kirsi Hänninen

+358 440 310760
kirsi@vrt.fi

VP Business Development

Mikko Kolehmainen

+358 50 394 7230
mikko@vrt.fi

COO

Olli Auer

+358 40 839 2479
olli@vrt.fi

CTO

Simo Rantanen

+358 40 762 7376
simo@vrt.fi

CFO

Tiia Pasanen

+358 50 354 5233
tiia@vrt.fi

Kansainväliset jakelijamme

  • Saksa

    Bayernhafen GmbH & Co. KG

    Andreas Plank

    a.plank@bayernhafen.de

    Puhelin +49 (0) 172  25 36 227

    Bayernhafen Gruppe
    Linzer Straße 6
    93055 Regensburg

    www.bayernhafen.de

  • Iso-Britannia

    Mr. Matthew Howell
    Commercial Manager

    matthew.howell@vrtgroup.co.uk
    Mobile +44 (0) 7500598885

  • Skandinavia

    Karri Koistinen
    Asiakkuuspäällikkö

    karri.koistinen@vrt.fi
    Puhelin +358 40 060 4927

  • Latvia & Liettua

    Latvijasmernieks.lv
    Rinalds Smilga
    info@latvijasmernieks.lv

    Puhelin +371 2634 6340
    Riika, Latvia
    www.latvijasmernieks.lv

  • Eesti

    Reaalprojekt
    Jüri Pärtna
    jyri@reaalprojekt.ee

    Puhelin +372 505 1145
    Tallinna, Eesti
    www.reaalprojekt.ee

  • Alankomaat

    Mikko Kolehmainen
    VP Business Development
    mikko@vrt.fi

    Puhelin +358 50 394 7230

Ota yhteyttä

Myynti ja asiakkuudet

VP Business Development

Mikko Kolehmainen

+358 50 394 7230
mikko@vrt.fi