Ruokkeentie 17, 40660 Jyväskylä

info@vrt.fi

Y-tunnus 2343968-1

Laskutusosoite:

Verkkolaskuosoite: 003723439681
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Sähköpostilasku: 23439681@scan.netvisor.fi

Keskustelemme kanssanne mielellämme ja kerromme lisää tarkastuskonseptistamme.

  • Yhteydenottolomakkeelle pääset tästä.

Myyntitiimimme

Head of Sales

Karri Koistinen

+358 40 060 4927
karri@vrt.fi

Chief Business Development Officer

Ville Mäkeläinen

+358 44 513 2222
ville@vrt.fi

Country Manager Germany & Austria

Frederic Müller-Braune

+358 50 3526 470
frederic@vrt.fi

Technical Sales Specialist

Jaakko Kylämies

+358 40 7238495
jaakko@vrt.fi

Hallinto

CEO

Kirsi Hänninen

+358 440 310760
kirsi@vrt.fi

COO

Olli Auer

+358 40 839 2479
olli@vrt.fi

CTO

Simo Rantanen

+358 40 762 7376
simo@vrt.fi

CFO

Tiia Pasanen

+358 50 354 5233
tiia@vrt.fi

CMO

Noora Räsänen

+358 40 138 3225
noora@vrt.fi

Kansainväliset jakelijamme

  • Saksa

    Frederic Müller-Braune
    Country Manager Germany & Austria

    frederic@vrt.fi
    Puhelin +358 50 3526 470

  • Iso-Britannia

    Ville Mäkeläinen
    Chief Business Development Officer

    ville@vrt.fi
    Puhelin +358 44 513 2222

  • Skandinavia

    Karri Koistinen
    Head of Sales

    karri@vrt.fi
    Puhelin +358 40 060 4927

  • Alankomaat

    Ville Mäkeläinen
    Chief Business Development Officer

    ville@vrt.fi
    Puhelin +358 44 513 2222

Kiinnostuitko palveluistamme? Ota yhteyttä!

Karri Kolehmainen & Ville Mäkeläinen

Myynti ja asiakkuudet

Karri Koistinen

+358 40 0604927

karri@vrt.fi

 

 

Ville Mäkeläinen

+358 44 513 2222

ville@vrt.fi

 

Etsitkö jotakuta muuta? Katso kaikki Yhteystiedot.